Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina

  • 70 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Położony w dzielnicy Strona azjatycka w Stambule 1-pokojowy Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina oferuje Gościom jacuzzi. Hala sportowa Ülker Sports Arena leży w odległości 2 km, a Centrum handlowe Kozzy jest w około 3 km od apartamentu o powierzchni 70 m^2.

Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina posiada telewizję satelitarną, sofę i biurko do pracy oraz udogodnienia, takie jak klimatyzację, zapewniające naprawdę komfortowy pobyt. W obiekcie do dyspozycji gości jest 1 sypialnię. W obiekcie noclegowym leży 1 łazienka z bidetem, oddzielną toaletą i wanną oraz suszarką do włosów i ręcznikami.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym jacuzzi i ogrodowi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się.

Oprócz urządzenia do parzenia kawy/herbaty, obiekt oferuje pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

Stambułskie Muzeum Zabawek jest w około 5 km, natomiast Brandium - w odległości krótkiego spaceru od tego apartamentu. Do centrum Stambułu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Odległość od lotniska Stambul-Sabiha Gokcen wynosi 30 km, a od dworca autobusowego Kayisdagi-Dudullu Caddesi - 300 metrów.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina Stambuł
Vois Hotel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vois Hotel

1.1 km od nieruchomości
Suadiye Bostanci Luxury 2 Bedroom Apartment With Pool
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Suadiye Bostanci Luxury 2 Bedroom Apartment With Pool

10
Wyjątkowy 1 opinia
2.6 km od nieruchomości
Palladium , Very Close To Baghdad Boulevard, Ideal For Families
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Palladium , Very Close To Baghdad Boulevard, Ideal For Families

10
Wyjątkowy 1 opinia
3.4 km od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Port lotniczy Stambul-Sabiha Gokcen
    29 km

    Stacje kolejowe

    Haydarpasa Train Station
    10 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 09:30 do 10:30
    Wyjazd: od 03:00 do 04:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🕌
      Jakie zabytki możemy odwiedzić w pobliżu 4-gwiazdkowego hotelu Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina?
      Popularne atrakcje warte odwiedzania to Estethica Ataşehir Surgical Medical Center, z lokalizacją 25 min piechotą od 4-gwiazdkowego hotelu Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina, jak również i Bagdat Street, z dostępem w około 7 km.
    • Czy hotel Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina ma szybki dostęp do lotniska?
      Hotel Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina leży w 30 km od lotniska Stambul-Sabiha Gokcen i dostać się tam można w ciągu 33-minutowej jazdy.
    • 🍹
      Jakie restauracje możemy znaleźć w pobliżu 4-gwiazdkowego hotelu Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina?
      Restauracje w pobliżu 4-gwiazdkowego hotelu Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina obejmują 42.5 Etli Ekmek (w odległości 12-minutowego spaceru) oferujące dania een lage prijs, a także restaurację Bistro Cabana (15 min spacerem od obiektu) z potrawami matige prijzen.
    • Ile kosztuje nocleg w tym hotelu?
      W dzielnicy Strona azjatycka w Stambule, 4-gwiazdkowe hotele oferują średnią cene za dobę około 117 $. Ceny pokojów w tym hotelu są o 80 $ taniej niż średnia cena miejska i wynosi 37 $ za noc.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Port lotniczy Stambul-Sabiha Gokcen
    29 km

    Stacje kolejowe

    Haydarpasa Train Station
    10 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Sehrin Merkezinde Otoparkli Bina Stambuł

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij